Vietējie ražotāji aicināti pievienoties informatīvajai kampaņai "Savējie!"

Vietējie ražotāji aicināti pievienoties informatīvajai kampaņai Biroja "Latvijas Produkts" misija ir atbalstīt vietējos uzņēmumus, izceļot to kvalitatīvās un konkurētspējīgās preces vai pakalpojumus, līdz ar to, ikviens uzņēmums, kurš vēlas sevi apliecināt kā nozīmīgu pašmāju vērtību, tiek aicināts piedalīties apjomīgā informatīvajā kampaņā "Savējie!", kas veidota ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību. Informatīvās kampaņas "Savējie!" ietvaros plānots realizēt dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību, komunikācijas veicināšanas aktivitātes ar mērķi piesaistīt gan sabiedrības, gan mediju, gan arī noteiktu mērķa grupu uzmanību Latvijas produktiem, vietējiem ražotājiem, to produkcijas kvalitātei. Aktivitāšu laikā uzņēmumiem, kas piedalās akcijā, iespējams iesaistīties, par sevi pastāstot, parādot, kā arī piedāvājot savu produktu degustācijai un ne tikai. Kampaņas norises laikā aktivitātes iespējams paplašināt, pielāgojoties katra uzņēmuma vēlmēm, specifikai un iespējām.
Kampaņas norise sākas š.g. 1.augustā un tās ietvaros plānots nodrošināt pastiprinātu publicitāti un reklāmu medijos, kā arī organizēt pasākumus, akcijas, kuru laikā sabiedrība tiktu iepazīstināta ar plašo Latvijas produktu klāstu.
Atbilstot kritērijiem, informatīvās kampaņas dalībniekiem preču zīmi "Latvijas Produkts" būs iespēja saņemt par brīvu.
Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta vai pakalpojuma atpazīstamību, uzsverot sevi kā vietējo ražotāju ar augstu pievienoto vērtību, aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā birojam "Latvijas Produkts" uz e-pastu: info latvijasprodukts.lv līdz š.g. 10.jūlijam. REĢISTRĀCIJAS ANKETA
Ar cieņu,
Ieva Rozenberga