Četru nedēļu garumā tika aizvadītas sacensības septiņās disciplīnās, kurās dalībnieki sacentās: volejbolā, galda tenisā, strītbolā, dartā, galda hokejā, zolītē un novusā.
Šogad sacensības zemledus makšķerēšana diemžēl izpalika, silto laikapstākļu dēļ. Pirmo reizi secensībās tika iekļauts galda hokejs un tā noteikti arī turmāk būs viena no ziemas sporta spēļu disciplīnām.
Šajās sporta spēlēs kopumā piedalījās 153 dalībnieki gan no Kuldīgas novada, gan no tuvākiem un tālākiem novadiem. Visvairāk dalībnieku bija volejbolā, galda tenisā un šautriņu mešanā.
Sacensību rezultāti:
1. vieta “VK Smilgas” (Kristers Igors Bolsunovskis, Trents Natans Jankovskis, Mārcis Mārtiņš Bartaševics, Kristers Niks Ērglis, Niks Puriņš, Reinis Grīnbergs)
2. vieta “Ar Upenīti” (Jānis Demčuks, Andris Liseckis, Ingus Košuks, Ivo Perševics, Dāvis Stepanskis, Mārtiņš Brizga, Ivo Demčuks)
3. vieta “Nebūs” (Kristaps Zīders, Daniels Rašmanis, Juris Bāders, Matīss Liekmanis, Kristers Zonbergs, Edvards Gidi, Daniels Toms Zīders)
1. vieta Kristīne Zuntmane
2. vieta Arika Velde
3. vieta Silvija Balode
Vīriešiem:
1. vieta Andris Bahmanis
2. vieta Ivo Perševics
3. vieta Māris Šķieris
1. vieta "3 Muskatieri" (Niks Rožukalns, Edvards Emīls Liberts, Mārtiņš Zadraks)
2. vieta "Kuššš" ( Matīss Liekmanis, Rūdis Kadakovskis, Klāvs Rencis Remte)
3. vieta "Matīss zaudēs" (Dāvis Stepanskis, Ivo Perševics, Rendijs Verpakovskis, Ivo Puriņš)
1. Vieta Jana Linde
2. Vieta Linda Freiberga
Vīriešiem līdz 34. gadiem:
1. vieta Dāvis Avdjukēvičš
2. vieta Matīss Auziņš
3. vieta Kārlis Kauliņš
Vīriešiem 35+:
1. vieta Uģis Jansons
2. vieta Artis Dziemids
3. vieta Ēriks Abersons
1. vieta Gints Lasmanis
2. vieta Mārtiņš Gūtmanis
3. vieta Kristers Krists Rudzroga
1. vieta Māris Šķieris
2. vieta Mikus Staņevičs
3. vieta Oskars Zoniņš
1. vieta Sandis Kadakovskis un Biruta Leikarte
2. vieta Sandris Ābols un Edgars Brizga
3. vieta Edgars Birznieks un Ritvars Lejavs
Paldies dalībniekiem par piedalīšanos, kā arī paldies visiem, kas palīdzēja sacensību organizēšanā!