Skrundā apbalvo labākos sportistus

Skrundā apbalvo labākos sportistus

3. martā Skrundas kultūras namā aizvadīts pirmais sportistu godināšanas pasākums – Skrundas pilsētas un pagasta izcilākie sportisti saņēma atzinības vairākās nominācijās, kā arī tika pasniegta balva par īpašu ieguldījumu sporta dzīves attīstībā.

Par gada sportistu tika atzīts galda hokejists Gints Lasmanis – talantīgs sportists, profesionālis savā sporta veidā. Eiropas čempiona galda hokeju komandas dalībnieks, kā arī Eiropas Grand Prix posma uzvarētājs.

Gada sportistes godā tikusi volejboliste Agija Ankevica - sportiste, kura spēlē komandā RSU/MSĢ, ieguvusi otro vietu Latvijas kausa izcīņā un spēlē Baltijas līgā.

Par populārāko sportistu atzīts volejbolists Igors Kristers Bolsunovskis. Sportists, kurš ienes prieku un smaidu sporta zālēs, ar savu pozitīvo attieksmi uzlādējot apkārtējos. Vienmēr pamanāms uz laukumu ar savu enerģiju un vēlmi uzvarēt.

Balvu par ilgstošu ieguldījumu sporta dzīvē saņēmušas divas nominantes - volejbola trenere Rudīte Kronlaka, kura izaudzinājusi daudz talantīgas un sportiskus audzēkņus un dara to vēl joprojām. Kā arī Skrundas vidusskolas skolotāja un sporta entuziaste Ligita Kučka, kura lielāko savas dzīves daļu veltījusi sportam.

Savukārt par “Gada sporta pasākumu” atzīts - Nakts Turnīrs volejbolā, kurš pagājušajā gadā notika jau desmito reizi.

Izcilākos sportistus, pasākumus un sporta dzīves attīstības veicinātājus ar savu balsojumu noteica paši Skrundas pilsētas un pagastu iedzīvotāji.