Rudens triatlons izdevies

Rudens triatlons izdevies

3. oktobra rītā aktīvās atpūtas cienītāji tikās pie Skrundas kultūras nama, lai piedalītos pasākumā “Rudens triatlons”.

Šāds pasākums, kurš sastāv no trīs daļām - velobrauciens/pārgājiens/koncerts,  tika organizēts pirmo reizi. Arī no novada tālākā pagasta – Nīkrāces, pusceļā pie Lēnu pieturas pievienojās interesenti. Pasākumā kopā piedalījās 31  dalībnieks vecumā no 4 līdz 70 gadiem.

Triatlons iesākās ar velomaršrutu: Skrunda–Varkaļi (12 km), tad sekoja 3 km garš pārgājiens dabas lieguma “Ventas un Šķerveļa ieleja” teritorijā virs Ātrām klintīm un skrundenieka Buka koncerts. Pēc  kopīgas  desiņu cepšanas Ventmalā visi devās mājup.

Kopš Skrundas novada izveides (2009. gadā) velobraucieni ir organizēti katru gadu un šis bija jau 22. velobrauciens. Prieks redzēt, ka pasākumam pievienojas arvien jauni dalībnieki, kas aktīvi un izzinoši pavada savu brīvo laiku. Daudzi atzina, ka diena bijusi vērtīgi piepildīta, un tas liek organizatoriem (VisitSkrunda, Skrundas kultūras nams) strādāt pie jaunām idejām, neredzētiem maršrutiem un izaicinājumiem.

Paldies “Varkaļu” māju saimniekam Mārcim Jaunarājam par viesmīlību,  Zemessardzes 4. Kurzemes brigādei par atbalstu, pašvaldības policijai par drošības garantēšanu uz ceļa, Jānim Buķelim par sirsnīgo koncertu. Tiekamies nākamajos pasākumos!

Teksts un foto: Aivita Staņeviča, Skrundas novada tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja