Aicina pieteikties mācībām par latvija.lv pakalpojumiem Kuldīgā

Aicina pieteikties mācībām par latvija.lv pakalpojumiem Kuldīgā

Kuldīgā notiks praktiskas mācības biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem par valsts pārvaldē izstrādātajiem e-risinājumiem, to izmantošanu dažādās dzīves situācijās.

Kurzemes NVO centrs aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus piedalīties vienas dienas bezmaksas praktiskās mācībās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotās programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros par valsts pārvaldē izstrādāto e-risinājumu izmantošanu dažādās dzīves situācijās. Mācības norise plānota  17. februārī no plkst. 10.30 – 18.00, Kuldīgā, Koprades telpā “METRO”.

Katram dzīvē rodas situācijas, kad to risināšanai ir nepieciešams izmantot valsts vai pašvaldību sniegtos pakalpojumus. Būtiski, lai dzīves situāciju varētu atrisināt ātri, ērti un vienkāršā veidā. Pašlaik portālā Latvija.lv ir pieejami vairāk nekā 700 valsts un pašvaldību izstrādāti e-pakalpojumi, kas ļauj iestāžu pakalpojumus saņemt attālināti ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju palīdzību. Iedzīvotājam ir nepieciešams tikai dators, internets un identifikācijas līdzeklis, lai autorizētos e-risinājuma izmantošanai. E‑pakalpojumu izmantošana ir ērta, jo jebkurš datora un interneta lietotājs var pieprasīt e-pakalpojumu sev izdevīgā brīdī, neatkarīgi no iestādes darba laika.

Šo un daudz ko citu uzzināsi, piedaloties mācībās.

Uz mācībām aicināti visi tie NVO pārstāvji, kas ne vien paši vēlas uzzināt, kādi e-risinājumi izstrādāti valsts pārvaldē un kā tos izmantot, bet arī vēlas dalīties iegūtajās zināšanas ar citiem NVO biedriem un saviem līdzcilvēkiem, tādējādi veicinot e-risinājumu izmantošanu sabiedrībā kopumā.

Pieteikšanās apmācībām, rakstot uz e-pastu liga@kurzemesnvo.lv vai zvanot: +371 20336896.

Lūgums pieteikties līdz 10. februārim (ieskaitot).

Mācību norises vieta: Koprades telpa METRO, Liepājas iela 8, Kuldīga.

Vietu skaits ir ierobežots!

Mācības tiek īstenotas Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta Nr. 2.2.1.1./17/I/015  “Pakalpojumu sniegšanas un pārvaldības platforma” ietvaros.


Informāciju sagatavoja

Līga Freiberga

Biedrības „Kurzemes NVO centrs” projektu koordinatore

T. 20336896, liga@kurzemesnvo.lv