Atbalsts inovatīvai uzņēmējdarbībai

Laba ziņa inovatīvu ideju autoriem, kuri meklē iespējas, kā savu ideju realizēt veiksmīgā uzņēmējdarbībā. Jau pavisam drīz, 21.augustā, Ventspilī, notiks seminārs par atbalsta iespējām inovatīvai uzņēmējdarbībai. Seminārā klausītāji varēs iepazīties ar Eiropas biznesa atbalsta tīkla darbību un sniegtajām atbalsta iespējām, kā arī gūt ieskatu E-studiju kursā „E-IM” (Inovācijas menedžments) uzņēmējiem.

Seminārs notiks 2012.gada 21.augustā no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00
Adrese: Ventspils Augstskola, Inženieru iela 101, D korpuss, 103. auditorija
Programma ir pieejama šeit

Lūdzam līdz 20.augustam pieteikt savu dalību semināram pa e-pastu elza.ozola@vatp.lv vai zvanot Elzai Ozolai pa tālruni 26144813.

Pasākumā piedalīties aicināti gan mazie un vidējie uzņēmumi, kas vēlas nodarboties vai jau nodarbojas ar inovatīvu uzņēmējdarbību, gan izglītības un zinātniski pētniecisko iestāžu pārstāvji, kas ikdienā strādā ar inovatīvu ideju veicināšanu un realizēšanu.
Semināru organizē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar Latvijas Tehnoloģisko centru un Kurzemes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu projekta „Baltic Supply" jeb pilnā nosaukumā „Starpreģionu mazo un vidējo uzņēmumu klasteru sadarbība Ziemeļaustrumu koridora ietvaros" (Interregional SME Clusters along the Northeast Corridor) ietvaros. Projekts finansēts no Baltijas jūras reģiona transnacionālās programmas 2007-2013.