Kafijā ar ekspertu – Bizness pēc taviem noteikumiem!

Kafijā ar ekspertu – Bizness pēc taviem noteikumiem!

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 9. augusta semināru "Kafija ar ekspertu", Saldū. Šīs reizes tēma būs par to, kā savu biznesu sākt, balstoties pēc saviem noteikumiem. 

Aizvien vairāk, apkārtējā sabiedrībā, ir  manāms tas, ka liela daļa cilvēku vēlas strādāt paši priekš sevis. Tieši šis ir tas mirklis, kad varam sākt īstenot ideju par savu biznesu, un to darīt, paļaujoties tikai pašam uz sevi. Mēs aktīvāk darbojamies, meklējam aiz vien vēl nesasniegtas kalnu virsotnes. Ir jāizmanto laiks un iespējas ko dzīve sniedz, jo pastāvēs tas, kas mainīsies! Nosaki pats, savam biznesam, noteikumus, pēc kā tu vadīsies, uzsākot ceļu pretī savai nākotnei.

Par to, kā uzsākt savu biznesu, spēt radīt dzīvi, kura tev patīk un darbus, kurus tu pats sev noteiksi pēc saviem noteikumiem, pastāstīs un par šo visu dalīsies PostNos līdzdibinātājs, SPIIKIIZI dibinātājs, uzņēmējs, pašizaugsmes treneris un grāmatu autors Āris Birze. Viņa misija ir iedrošināt TEVI rīkoties!

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

"Kafija ar ekspertu" notiks 9. augustā, plkst. 16:00, Saldus novada domes administratīvajā ēkā, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 8. augustam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

"Kafija ar ekspertu" ir daļa no projekta BEE Lab (Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību). Projektu līdzfinansē Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.

Informāciju sagatavoja:

Evita Indriksone

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris

Projekta vadītāja asistente

Mob. 260 56 093

E-pasts: evita@greentechlatvia.eu

www.greentechlatvia.eu