Parakstīts sadarbības līgums starp Skrundas novada pašvaldību un Latvijas Universitāti

Ceturtdien, 4. oktobrī, Skrundas novada pašvaldībā domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte un jaunatnes darbiniece Baiba Eversone tikās ar Latvijas Universitātes pārstāvjiem - rektoru Indriķi Muižnieku, reģionālā centra vadītāju Guntu Kraģi un Ventspils un Kuldīgas filiāļu direktori Rutu Karloviču. 

Tikšanās laikā Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece un Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks parakstīja sadarbības līgumu, kura ietvaros paredzēta novada iedzīvotāju izglītības līmeņa paaugstināšana, mūžizglītības koncepcijas īstenošana.

Līgums paredz jaunu speciālistu piesaisti, studentu nodrošināšanu ar prakses iespējām pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, sadarbību konferenču un semināru organizēšanā, kā arī piedalīšanos LU organizētajās apmācībās, pedagogu pārkvalifikācijas iespējas u.c. pasākumus.

Kā uzsvēra Ruta Karloviča, piedāvājumu grozs pieaugušo izglītībai, karjeras izglītībai ir ļoti plašs, no kura pašvaldības visbiežāk izvēlas dažādas iespējas gan skolēniem, gan pieaugušajiem, karjeras konsultantiem, pedagogiem, arī vecākiem.

Domes priekšsēdētāja atzīmēja, ka darīs visu, lai novadā būtu labi pedagogi, lai varam piedāvāt skolēniem labu izglītību un sniegt izaicinājumu jaunajiem pedagogiem, kas varētu strādāt šeit, Skrundas novadā.

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste