Aizvadīta tikšanās ar Nīkrāces pagasta uzņēmējiem

Aizvadīta tikšanās ar Nīkrāces pagasta uzņēmējiem

14. janvārī Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja Zane Babre un Nīkrāces pakalpojumu pārvaldes vadītāja Ilona Rītiņa uz sarunu bija aicinājušas Nīkrāces pagasta uzņēmējus.

Kā atklāj I. Rītiņa, uz tikšanos Nīkrāces Atpūtas centrā bija aicināti aptuveni 65 pagasta uzņēmēji, no kuriem ieradās 11.

Tikšanās mērķis bija tuvāk iepazīt vietējos uzņēmējus, pārrunāt sadarbības iespējas, izzināt galvenos darbības virzienus, problēmas, kā arī pateikties par atbalstu. Pārstāvētas bija gan augļkopības, lopkopības, graudkopības, lauksaimniecības, lāzergravēšanas, skaistumkopšanas, tūrisma nozares. Kā izrādījās, ne viens vien uzņēmējs dodas peļņā uz ārzemēm – Dāniju, Norvēģiju, taču neslēpj, ka tas ir sezonāls darbs. Nīkrācnieki stāstīja ne tikai par savu nodarbošanos, bet arī par hobijiem.

Sarunas gaitā Z. Babre aicināja uzņēmējus būt aktīviem, nebaidīties mēģināt un nodarboties ar savu uzņēmējdarbību, meklējot arī jaunas iespējas, pārvēršot savus hobijus uzņēmējdarbībā.

Viņa atzina, ka mūsdienās labi ir tas, ka uzņēmējs ar savu biznesu var nodarboties no jebkuras vietas, sakārtot jautājumus attālināti, galvenais, lai ir pieejams interneta pieslēgums. Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja uzsvēra, ka svarīgi, lai Skrundas novads būtu vieta, kur uzņēmēji vēlētos nodarboties ar savu uzņēmējdarbību, kā arī lai šeit tūristiem tiktu piedāvātas plašas iespējas gan atpūsties, gan pavadīt laiku aktīvi. Viņa mudināja klātesošos dalīties ar savām idejām, priekšlikumiem, jo svarīgs ir ikviena viedoklis.

Noslēgumā Zane Babre aicināja aizpildīt divas anketas, kur viena bija "Skrundas novada identitāte" un otra "Uzņēmēju aptauja Skrundas novadā.
Uzņēmēju sadarbība ar pašvaldību. VEIDOSIM MŪSU NĀKOTNI KOPĀ!"
Aicinām ikvienu Skrundas novada iedzīvotāju un uzņēmēju aizpildīt šīs anketas tiešsaistē.

Skrundas novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centrs atrodas Ventas ielā 14, Skrundā, tieši blakus mājražotāju veikaliņam “Skrundas Klēte”. Tālrunis saziņai 26121374 (Zane Babre), e-pasts: zane.babre@skrunda.lv.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Iveta Rozenfelde