Aicina uz garšīgu tīklošanās pasākumu Kuldīgā “IT Waffle Meetup”

Aicina uz garšīgu tīklošanās pasākumu Kuldīgā “IT Waffle Meetup”

26.martā plkst. 18.00 Kuldīgā, Adatu fabrikā norisināsies tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup – Kuldīga. Tīklošanās pasākumā aicināti piedalīties informācijas tehnoloģiju (IT) jomas uzņēmumi, profesionāļi, kā arī jebkurš, kam ir interese par tehnoloģijām un digitalizāciju. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā tehnoloģijas un mākslīgais intelekts var palīdzēt uzņēmuma attīstībā un procesu digitalizācijā, kā pasargāt sevi un savu uzņēmumu no krāpnieku uzbrukumiem un, protams, baudīt gardas vafeles.

Tīklošanās pasākums “IT Waffle Meetup” norisinās neformālā gaisotnē un tā laikā apmeklētajiem ir iespēja gan iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu, gan iepazīties vienam ar otru, apmainīties ar pārdomām, idejām, un kontaktiem. Ar savu pieredzi un praktiskiem padomiem dalīsies izaugsmes treneris un video aģentūras “Show and Tell” vadītājs Āris Birze, “Digitālo inovāciju parks” vadītāja un mākslīgā intelekta rīku eksperte Agate Ambulte un “Digitālās drošības centrs” dibinātājs, kurš zināms arī kā praktiskās kiberdrošības eksperts, Elviss Strazdiņ

Pasākuma programma:
17:40 Ierašanās, tīklošanās un vafeles

18:00 Kas jauns Kuldīgā un Latvijā IT nozarē?
18:15 Agate Ambulte – “Mākslīgā intelekta iespējas procesu digitalizācijai”

18:40 Āris Birze – “Tehnoloģiju loma uzņēmuma attīstībā”

19:05 Tīklošanās un vafeļu pauze

19:25 Elviss Strazdiņš – “Praktiskā kiberdrošība”

20:25 Tīklošanās un vafeles

Pasākums, kā arī vafeles un dzērieni pasākumā, ir bez maksas. Reģistrēšanās pasākumam: http://itwafflemeetup.lv

Pasākumu organizē “IT Waffle Meetup” sadarbībā ar “Digitālo inovāciju parks” un “Kuldīgas Digitālo inovāciju centrs”. Vairāk informācijas par “IT Waffle Meetup” aktualitātēm ir pieejama pasākuma Facebook lapa: www.facebook.com/ITWaffleMeetup/.

Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.

Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.