Fotokonkurss “Rudens nāca sētiņā..”

Fotokonkurss “Rudens nāca sētiņā..”

23. septembrī Latvijā sācies astronomiskais rudens. Tas ir laiks, kad dabas mākslinieks Rudens ar otu pārstaigā zemi iekrāsodams to košās un siltās krāsās. Mūsu Skrunda kļūs ar katru dienu krāšņāka un skaistāka. Fotogrāfija ir lielisks veids, kā skaistumu uz mirkli apturēt, tāpēc aicinām jūs piedalīties  foto konkursā "Rudens nāca sētiņā".

Kas tev jādara?

1. Fotogrāfiju iesniegšana: no 23.09.-23.10.2022. sūtot uz e pastu: skrundakn@inbox.lv
2. Papildus aicinām norādīt šādu informāciju:

  • E-pasta tēma "Rudens nāca sētiņā"Fotogrāfijas autora vārds, uzvārds;
  • Fotogrāfijas autora vārds, uzvārds;
  • Autora telefona numurs.

3. Foto konkursā drīkst piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs - bez vecuma ierobežojuma. Fotografēt drīkst gan ar telefonu, gan fotoaparātu.
4. Foto konkursā viena persona drīkst iesniegt maksimums divas fotogrāfijas, kuras autors ir konkursa dalībnieks. Autors balsošanas laikā galerijā netiks norādīts.
5. Fotogrāfijai jābūt kvalitatīvai. Faila izmērs vismaz 700kb. Izplūdušas, miglainas, neskaidras un ar pēcapstrādes uzrakstiem fotogrāfijas, kā arī kolāžas, konkursam netiks apstiprinātas.
6. Balsošana par labāko fotogrāfiju no 24.10. - 31.10 facebook paltformā, tikai no sākotnējās ziņas (original post) https://www.facebook.com/SkrundasKN lapā.
7. Balsot var par vairākām fotogrāfijām.
8. Uzvarētāja noteikšana:
Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems pārsteiguma balvas. Par uzvarētājiem un labāko fotogrāfiju autoriem kļūs tie, kuri saņems visvairāk balsu savai fotogrāfijai https://www.facebook.com/SkrundasKN lapā publicētajā galerijā.
9. Uzvarētāji tiks paziņots 01.11.2020.
10. Pēc konkursa rezultātu paziņošanas fotogrāfiju autori tiks norādīti pie iesūtītajām fotogrāfijām.

Pastaigājies, fotografē un iesūti skaistas, rudenīgas dabas ainavas no Skrundas un tās apkārtnes! Varbūt tieši tu tiksi pie pārsteiguma balvas!