Pagarināta pieteikšanās konkursam Diena kā piedzīvojums

Pagarināta pieteikšanās konkursam Diena kā piedzīvojums Noslēdzoties mācību gadam, rodas vairāk brīvā laika, lai pievērstos saviem hobijiem un talantiem. Apzinoties, cik ļoti skolēniem saspringts ir mācību gada noslēgums, nolēmām pagarināt pieteikšanās termiņu Narvesen rīkotajam konkursam Diena kā piedzīvojums līdz 2016. gada 12.jūnijam (ieskaitot), lai ikvienam talantīgam un apņēmīgam jaunietim būtu iespēja pastāstīt par savām spējām! Šogad Diena kā piedzīvojums konkursa ietvaros jauniešiem tiks sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju u.c. jomās. No visiem pieteikumiem, žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlēsies piecus labākos pieteikumus, kas sacentīsies interneta balsojumā, lai katrā reģionā viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 EUR sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai.

Konkursam var pieteikties jaunieši individuāli. Tāpat dalībniekus var pieteikt arī viņu draugi, radinieki skolotāji un visi citi, kas pazīst kādu talantīgu, spējīgu un mērķtiecīgu jaunieti, kas ir pelnījis iespēju sava potenciāla attīstībai. Pieteikums konkursam jāiesniedz konkursa mājaslapā www.narvesen.lv/piedzivojums.

Konkursam var iesniegt idejas, kas ir saistītas gan ar nepieciešamā inventāra iegādi (piem., mūzikas instruments, sporta forma), gan ar dažādu pasākumu apmeklējumu (piem., nepieciešamība finansiāli atbalstīt pieteicēja dalību kādā čempionātā), gan potenciālu attīstošu pasākumu apmeklējumu (piem., pieteicējam nepieciešams finansiāls atbalsts zināšanu līmeni paaugstinošie kursi, lai attīstītu savas spējas) u.tml.

Ar pilnu konkursa ATJAUNOTO nolikumu var iepazīties ŠEIT. Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums, atbildot uz šo e-pastu vai zvanot uz zemāk norādīto tālruni.
Ar cieņu,
Juliana Maniševa
Projekta koordinatore,
T. 29784612