Skrundas autoostu sagaida vērienīgas pārmaiņas

Skrundas autoostu sagaida vērienīgas pārmaiņas

Piektdien, 12. martā, Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, izpilddirektors Guntis Putniņš un SIA “Skrundas komunālā saimniecība” valdes loceklis Sandis Japēņins tikās ar projektēšanas uzņēmuma SIA “MUUD” pārstāvi Juri Kostirko, lai vēlreiz pārskatītu Skrundas autoostas projektu un vienotos par nākamajiem soļiem projekta īstenošanā.

Detalizēti tika izskatīts komunikāciju izvietojums – elektrība, apkure, novērošanas kameras. Lai uzlabotu pasažieru pārvietošanās kvalitāti ar sabiedrisko transportu, padomāts par velosipēdu novietni, mantu uzglabājamām kamerām, mazuļu pārtīšanas vietu, vietu bērniem,  WIFI. Ar īpašu rūpību domāts, lai cilvēkiem ratiņkrēslā būtu ērti  nokļūt līdz kasei un labierīcībām.

Skrundas novada domes priekšsēdētāja uzsvēra: “Ir liels gandarījums, jo pavisam drīz varēsim izsludināt iepirkumu autoostas renovācijai. Skrunda jau ilgi ir gaidījusi šīs pārmaiņas un nu beidzot esam tuvu to īstenošanai.”

SIA “MUUD” ar autoostas projekta skicēm pašvaldības pārstāvjus iepazīstināja rudenī, kad tika pārrunāti dažādi gan vizuālie, gan tehniskie risinājumi.